O firmie

Firma powstała w 2005 r. Od początku działalności zajmujemy sie sprzedażą akcesoriów samochodowych, głównie olejów samochodowych i motocyklowych renomowanych marek, filtrów, żarówek i płynów eksploatacyjnych.

Od początku swojej działalności staramy się poznawać potrzeby Klienta, by zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy o bezpośredni kontakt z Odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę i służymy rzetelna informacją. Produkty, które oferujemy swoim Klientom są zawsze najwyższej jakości.

Oprócz sprzedaży stacjonarnej zajmujemy się również sprzedażą za pośrednictwem sieci Internet. Na portalu aukcyjnym Allegro możemy poszczycić się tytułem „Super Sprzedawca”. W 2010 roku dla Państwa wygody uruchomiliśmy profesjonalny sklep internetowy, w którym aktualnie mamy przyjemność Państwa gościć.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i warsztaty samochodowe, stacje obsługi, sklepy motoryzacyjne, stacje benzynowe. Dołożymy wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu kompleksową i fachową obsługę zgodnie z naszym mottem iż „sprzedajemy zadowolenie”.

Rozejrzyj się po sklepie